قالب وبلاگ
ورزش در شهرستان زیرکوه

ورزش در شهرستان زیرکوه
گزارش فعالیت های ورزشی

به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر  از طرف کارشناسی تربیت بدنی آموزش و پرورش مسابقات شطرنج دانش آموزان دختر مدارس  زیرکوه در سه مقطع تحصیلی برگزار گردید.  در این مسابقات که در محل مجموعه ورزشی تختی حاجی آباد و به روش سوئیسی برگزار گردید ۹۵ دنش آموز با هم به رقابت پرداختند که در پایان در مقطع ابتدایی فائزه حسنی از مبارکه شاهرخت در مقطع راهنمایی سکینه شبانی از حمیده آبیز و در مقطع متوسطه فائزه شیخی از دبیرستان عترت حاجی آباد مقامهای اول را به خود اختصاص دادند.

[ شنبه 21 آبان1390 ] [ 9:37 ] [ A.Beihaghi ]

زنگ طناورز در مدارس ابتدایی منطقه زیرکوه به صدا درآمد . طناورز ترکیبی از ورزش و طناب است که دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی در طول سال تحصیلی باید این مهارت را فراگیرند . مراسم نمادین زنگ طناورز با حضور مسئولین شهرستان در آموزشگاه علی ابن ابیطالب (ع)  نواخته شد و دانش آموزان به اجرای حرکات هماهنگ این ورزش مفرح پرداختند.

[ یکشنبه 15 آبان1390 ] [ 10:49 ] [ A.Beihaghi ]
به مناسبت فرا رسیدن ۲۶ مهر ماه روز تربیت بدنی و ورزش تربیت بدنی آموزش و ژرورش زیرکوه اقدام به برگزاری برنامه هایی به منظور بزرگداشت این روز بزرگ نمود. گزارش برنامه های انجام گرفته را در قالب تصویر خواهید دید.

۱- گرد هم آیی مربیان تربیت بدنی منطقه به منظور تجلیل از زحمات این بزرگواران در حسین آباد

۲- برگزاری مسابقه تیر اندازی بین مربیان تربیت بدنی منطقه:

۳-برگزاری همایش کوهپیمایی و پیاده روی دانش آموزان پسر- سد حاجی آباد:

۴- برگزاری همایش کوهپیمایی دانش آموزان دختر مدارس منطقه زیرکوه ارتفاعات حسین آباد :

[ سه شنبه 26 مهر1390 ] [ 13:44 ] [ A.Beihaghi ]

[ یکشنبه 24 مهر1390 ] [ 7:31 ] [ A.Beihaghi ]

مسابقات امادگی جسمانی دختران مقطع راهنمایی منطقه زیرکوه با شرکت ۴۸ دانش آموز در محل سالن ورزشی جهان پهلوان تختی حاجی آباد برگزار گردید . در پایان این مسابقات که به همت انجمن آمادگی جسمانی مدارس ( خانم ملیحه خسروی ) برگزار گردید تیم های راهنمایی حمیده آبیز - نمونه مرحوم ناصری و حافظان انقلاب شهرک بمرود مقامهای اول تا سوم را کسب کردند . داوری این مسابقات را خانم ها خسروی - محمدی - عبادی-صادقی  و اقایی برعهده داشتند .

[ سه شنبه 23 آذر1389 ] [ 9:4 ] [ A.Beihaghi ]
سومین جلسه کارشناسان تربیت بدنی استان در سال تحصیلی ۹۰-۸۹  به منظور برنامه ریزی جهت مسابقات ورزشی دانش آموزان  - برگزاری مسابقات ورزشی فرهنگیان استان - بازدید از طرح ها و اماکن ورزشی نهبندان در شهرستان نهبندان برگزار شد . در این جلسه و بازدید دو روزه کارشناسان تربیت بدنی شهرستانهای استان مشکلات و کمبودهای ورزشی شهرستان و مناطق خود را مطرح نمودند.

[ جمعه 19 آذر1389 ] [ 20:13 ] [ A.Beihaghi ]
این مسابقات به مناسبت بزرگداشت اعیاد سعید قربان و غدیر و گرامیداشت هفته بسیج  با شرکت ۱۲ تیم از مدارس راهنمایی منطقه در ۲گروه۶ تیمی برگزارشددرگروه اول تیم های شهید ناصری حاجی آباد  وشهید هاشمی اردکول  ودر گروه دوم  تیم های شهید رحمانی بمرود  ومرحوم نظری استند  به مرحله ضربدری صعودکردند. در این مرحله تیم های شهید ناصری حاجی آبادوشهید هاشمی اردکول به فینال وتیم های مرحوم نظری استند وشهید رحمانی شهرک بمرود به دیدار رده بندی راه یافتند.در مسابقه فینال  که باحضور مسئولین سطح بخش برگزار گردید تیم شهید ناصری حاجی آباد با مربیگری آقای محسن احمدی که ازحمایت تماشاگرانش بهر ه می برد بانتیجه ۴-۱ توانست تیم شهید هاشمی اردکول را شکست داده و قهرمان این دوره مسابقات گردد وتیم شهید هاشمی اردکول که برای اولین بار با مربیگری آقای میدانی وهمکاری آقای سعید صفارزاده به فینال راه پیدا کرده بود به مقام دوم دست یافت.ودر دیدار رده بندی تیم مدرسه مرحوم نظری استند در حالیکه تا ۲دقیقه به پایان بازی ازحریف عقب افتاده بود با نتیجه۳-۲ برد وبه مقام سوم دست یافت.در پایان از طرف کارشناسی تربیت بدنی وبسیج دانش آموزی منطقه زیرکوه جوایزی به تیم های برتر اهدا گردید.گفتنی است بازیکنان برتر این مسابقات در قالب تیم منطقه به مسابقات استانی اعزام خواهند شد .
 
 
[ یکشنبه 7 آذر1389 ] [ 12:30 ] [ A.Beihaghi ]
به مناسبت هفته بسيج دانش آموزي و گراميداشت ياد و خاطره شهداي دانش آموز مسابقه دوي رهروان شهداي دانش آموز از طرف كارشناسي تربيت بدني آموزش و پرورش و حوزه مقاومت دانش آموزي شهيد كاوه زيركوه برگزار گرديد . در اين مسابقه كه با حضور مسئولين سطح بخش برگزار گرديد دانش آموزان مسافت 2 كيلومتري گلزار شهداي حاجي آباد تا گلزار شهداي گمنام را دويدند كه در پايان دانش آموزان : حسين غلامي از راهنمايي شهيد رحماني– محمد علي نجفي  - مجتبي مصطفايي از راهنمايي ذخاير انقلاب آبيز – محمد ميناطور و علي اصغر كامكار از راهنمايي شهيد ناصري حاجي آباد مقامهاي اول تا پنجم را كسب كردند. در پايان به نفرات اول تا بيستم جوايزي به رسم يادبود اهدا گرديد .

[ سه شنبه 11 آبان1389 ] [ 11:37 ] [ A.Beihaghi ]
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش همایش صعود به قله ۲۷۰۰ متری شاسکوه برگزار گردید . در این همایش حجه الاسلام کریمی امام جمعه زیرکوه - ساجدی مسئول تربیت بدنی شهرستان قاین - نمایندگان تربیت بدنی استان - طاهری نماینده تربیت بدنی زیرکوه - بیهقی کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش - روحانیون مستقر در منطقه زیرکوه-مسئولین ادارات و نهادهای شهر حاجی آباد و جمعی از اعضاء باشگاه کوهنوردی شاسکوه آبیز حضور داشتند. ( سه شنبه ۲۷/۷/۸۹)
 
[ شنبه 1 آبان1389 ] [ 13:8 ] [ A.Beihaghi ]
به مناسبت ۲۶ مهر ماه روز تربیت بدنی و ورزش همایش بزرگ کوهپیمایی دانش آموزان دختر مدارس شهر حاجی آباد در ارتفاعات حسین اباد برگزار گردید. در این همایش ۲۰۰ نفر از دانش آموزان مدارس امید انقلاب - نمونه ناصری - حضرت زینب و عترت حضور داشتند . در پایان به ۲۵ نفر از شرکت کنندگان از طرف کارشناسی تربیت بدنی آموزش و پرورش زیرکوه جوایزی به رسم یادبود اهداء گردید.(دوشنبه ۲۶/۷/۸۹) 

[ دوشنبه 26 مهر1389 ] [ 12:50 ] [ A.Beihaghi ]

                 ازسمت چپ: محمد رضا ناصحی-محمود محمودی-غلامعلی دلیر- براتعلی حیدری-محمد کارمی - علی بیهقی

[ پنجشنبه 17 تیر1389 ] [ 10:15 ] [ A.Beihaghi ]

مسابقات فوتسال دانش آموزان مقطع ابتدایی منطقه زیرکوه با قهرمانی تیم انصار چاه پایاب به پایان رسید . این مسابقات به مناسبت هفته معلم با شرکت ۱۲ تیم از مدارس منطقه زیرکوه در دو گروه ۶ تیمی در محل سالن ورزشی جهان پهلوان تختی شهر حاجی آباد برگزار گردید که در پایان تیم های انصار چاه پایاب - ایثار حاجی آباد و ابومسلم شاهرخت مقامهای اول تا سوم این مسابقات را کسب کردند . تیم دبستان انصار که برای اولین بار در این مسابقات شرکت کرده بود توانست با مربیگری حسن زینلی در دیدار فینال با نتیجه ۲ بر ۱ دبستان ایثار قهرمان ۴ سال پیاپی این مسابقات راشکست دهد و باعث شگفتی همگان شود . درپایان از طرف کارشناسی تربیت بدنی به تیم های برتر جوایزی به رسم یادبود اهداء گردید.

[ دوشنبه 20 اردیبهشت1389 ] [ 11:10 ] [ A.Beihaghi ]
به مناسبت هفته بهداشت و سلامت از طرف کارشناسی تربیت بدنی و تندرستی آموزش و پرورش زیرکوه همایش کوهپیمایی و پیاده روی در ۸ مدرسه منطقه برگزار گردید .در این همایشها ضمن استفاده دانش آموزان از طبیعت زیبا و تفریحات سالم پزشکان مراکز بهداشت و درمانی منطقه با حضور در جمع دانش آموزان به بیان نکات و توصیه های بهداشتی پرداختند . از طرف کارشناسی تربیت بدنی به ۱۰ نفر از هر مدرسه جوایزی به رسم یادبود اهداء گردید.

[ یکشنبه 19 اردیبهشت1389 ] [ 7:35 ] [ A.Beihaghi ]
مسابقات فوتسال جام کارمندان با قهرمانی تیم آموزش و پرورش منطقه زیرکوه به پایان رسید در دیدار فینال تیم آموزش و پرورش با نتیجه ۴ بر ۲ گردان امام حسین زیرکوه را شکست داد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات راه یافت  این مسابقات با شرکت ۱۳ تیم از ادارات منطقه زیرکوه به مناسبت هفته معلم از طرف نمایندگی تربیت بدنی زیرکوه برگزار گردیده بود

[ شنبه 18 اردیبهشت1389 ] [ 8:57 ] [ A.Beihaghi ]
همایش کوهپیمایی و پیاده روی با شرکت دانش آموزان پسر مدارس آبیز در ارتفاعات این روستا برگزار گردید . این همایش به مناسبت دهه فجر از طرف کارشناسی تربیت بدنی آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی شهید کاوه زیرکوه برگزار گردید و در پایان به ۱۵ نفر از شرکت کنندگان در این همایش از طرف کارشناسی تربیت بدنی جوایزی اهداء گردید.

 

[ شنبه 1 اسفند1388 ] [ 12:10 ] [ A.Beihaghi ]
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر از طرف گروه تربیت بدنی و بسیج دانش آموزی زیرکوه همایش کوهپیمایی با شرکت دانش آموز دختر مدارس عترت -نمونه حاج حسن ناصری و خواهران پایگاه بنت الحسین شهر  حاجی آباد در ارتفاعات منطقه برگزار گردید و درپایان از طرف کارشناسی تربیت بدنی و بسیج دانش آموزی منطقه به ۲۰ نفرا زشرکت کنندگان به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا گردید.

  

[ سه شنبه 20 بهمن1388 ] [ 11:47 ] [ A.Beihaghi ]
 این دوره ازمسابقات با حضور ۱۰ تیم از مدارس منطقه زیرکوه بصورت گروهی از ۴بهمن در محل سالن ورزشی جهان پهلوان تختی شهر حاجی آباد برگزار وفینال مسابقات در ۱۶بهمن پایان پذیرفت که در پایان تیم های ذخایر انقلاب آبیز -  ُشهید ناصری حاجی آبادومرحوم نظری استند به مقام های اول تا سوم دست یافتند.داوری این مسابقات را آقایان : محسن احمدی - محمد کارمی - ابوذر احمدی و عباس ادیبیان بر عهده داشتند. از طرف تربیت بدنی وبسیج دانش آموزی منطقه به تیم های برتر جوایزی اهدا گردید.

[ سه شنبه 20 بهمن1388 ] [ 10:42 ] [ A.Beihaghi ]
به مناسبت عید سعید غدیر مسابقات شطرنج دانش آموزان دختر منطقه زیرکوه در محل خانه شطرنج حضرت زینب (س) حاجی اباد برگزار گردید .که در پایان خانمها : زهرا اکبری - الهام کاظمی - فاطمه دلاکه - سیما رحیم زاده در مقطع راهنمایی و زهرا تکدی - سمیرا میری - نجمه امینی و سمانه سورندی در مقطع متوسطه عناوین اول تا چهارم را کسب نمودند . علیرضا نصری مسئول انجمن شطرنج منطقه سطح مسابقات را عالی توصیف کرد و افزود افراد انتخاب شده پس از جلسات تمرینی به مسابقات استانی اعزام خواهند شد.

 

[ چهارشنبه 25 آذر1388 ] [ 9:50 ] [ A.Beihaghi ]

.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

سلام به همه دوستان عرصه ورزش.
این وبلاگ جهت اطلاع رسانی و درج اخبار و مسائل ورزشی و بهداشتی شهرستان زیرکوه راه اندازی گردیده. امیدواریم بتوانیم با این اقدام گامی در جهت پیشرفت ورزش منطقه زیرکوه برداریم .
منتظر انتقادات و پیشنهادهای سازنده شما هستیم.
امکانات وب